Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla - Řemesla

 

Řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Milan Belica BB parket (pobočka Vyškov)

Velkoobchod a maloobchod podlahových krytin,interierových dveří a zárubní.Dále nabízíme wpc rošty,laky,lepidla,podkladové materiály,soklové a ukončovací profily,přípravky pro údržbu a ošetřování podlahových krytin.Veškeré služby nabízíme vč. odborné montáže.

Palánek 476, Vyškov

Truhlářství Spáčil

Výroba dřevěných hraček a stavebnic pro děti, výrobce Polikarpovy stavebnice. Zakázková výroba kvalitního nábytku. Vybavení knihoven, studoven, úřadů, tělocvičen,mateřských škol.

Školní 254, Křenovice

Sklenářství Limpido

Standartní sklenářské služby - Zasklívací systémy lodžií balkónů - Montáže nerezového zábradlí INTERIÉROVÉ I EXTRIÉROVÉ - Kompletní dodávky interiérového skla

Nádražní 4/3, Vyškov - OD Kojál

Petr Hušek - hodinový manžel

Kompletní servis pro byt, dům a zahradu. Nevíte si rady? - Od toho jsem tady!

Rychtářov 162, Vyškov

Milan Belica BB parket

Nabízíme montáž a prodej podlahových krytin /laminátové,dřevěné a vinylové podlahy,PVC,marmoleum atd./ Montáž a prodej dveří vč. obložkových ...

Sadová 236/3, Vyškov-Brňany

realizace zahrady - Šíbl

Provádíme realizace a údržbu zahrad, výsev trávníků, kobercový trávník, živé ploty, výsadba veřejné zeleně, ochrana rostlin, závlahové systémy, sadové a terénní úpravy. Výsadba vzrostlých stromů, odplevelování. Avia sklopka písky, sutě štěrky. Úklid sněhu, sněhová fréza.

Krásensko 155, Krásensko

Vladimír Zbořil - pokrývačství, tesařství

Pokrývačství - tesařství. Střešní konstrukce, pergoly, přelaťování a pokrytí střech, pálená, betonová, plechová i plastová krytina, polykarbonát.

Pustiměřské Prusy 76, Pustiměř

Střechy - Michal Kupka

Nabízím kompletní dodávku střech a klempířských prvků ze všech materiálů. Řezivo, střešní latě, krytina (i plechová), folie, výměna krovů, střešní doplňky, žlaby, svody, parapety, úžlabí, nároží, závětrné lišty, lemování. Vše pro Vaši střechu.

Pustiměř 226, Pustiměř

pokládka dlažby Šíbl Jan

Specializujeme se na exteriérové úpravy zejména okolí rodinných domů. Provádíme pokládku exterierové dlažby, zámkové dlažby, žulových kostek, nášlapy, zatravňovací dílce, obrubníků, zemní práce, ploty drátěné, ploty dřevěné, živé ploty.

Krásensko 155, Krásensko

BBparket Milan Belica

Montáž a prodej podlahových krytin / lamino,dřevo,vinyl,PVC,markoleum /.Výroba kuchyňských linek a nábytku na zakázku.Obklady schodů laminátem i dřevem,obklady koupelen exotickými dřevinami.Montáž venkovních roštů.

Sadová 236/3, Vyškov

Klempířství a vzduchotechnika BUCHTA

Naše firma se zabývá výrobou a montáží vzduchotechniky. Dále montáží klimatizací, veškeré klempířské a stavební práce.

Luleč 78, Luleč

Voda, topení, plyn, instalatérské a topenářské práce

Naše firma nabízí prvotřídní instalatérské a topenářské práce. Jsme na trhu již dvanáctým rokem a máme tudíž nepřeberné množství zkušeností. Vždy jsme si zakládali na kvalitně odvedené práci za nejlepší ceny. Používáme jen vybrané kvalitní dodavatele, díky čemuž nabízíme špičkové produkty.

Žleb 257, Kotvrdovice

IzoServis - izolace, sanace, podřezání vlhkého zdiva. (pobočka Vyškov)

Podřezávání - podbourávání domů, chemická injektáž budov, sanace mokrého zdiva, odvlhčení, vysoušení zdiva, izolace vodorovných střech, zateplování domů, hydroizolace a další stavební práce.

Vyškov

OBKLADAČSKE PRACE HOŘINEK

MONTAŽ OBKLADAU A DLAŽEB Z KERAMIKY A PŘIRODNIHO KAMENE VČETNĚ DODAVKY MATERIALU KOUPELNY ,SCHODIŠTĚ, FASADY,TERASY, BAZENY A DALŠÍ

ZALATA HORA 1236, SLAVKOV U BRNA

Aleš Dvořák - Dlažby KD

Pokládka a osazení kamenných výrobků, dlažby a obruby z přírodního kamene, včetně dodávky materiálu. Poradenství v oboru. Dále provádíme zemní práce, parkové úpravy.

Tržiště 169/6, Vyškov - Předměstí

Rostislav Štark

Montáž, servis a revize zabezpečovacích systémů. Revize elektrických zařízení, hromosvodů, spotřebičů a nářadí. Projektování elektrických zařízení a hromosvodů. Vyhotovení dokumentace skutečného provedení. Montáž, údržba a opravy elektrických zařízení.

Luleč 379

Petr Kyncl - Dlažby KD

Pokládka a osazení kamenných výrobků, dlažby a obruby z přírodního kamene, včetně dodávky materiálu. Poradenství v oboru. Dále provádíme zemní práce, parkové úpravy.

Kašíkova 351/4, Vyškov-Město

Pavel Nešpůrek

Prodavám a montuji satelitní techniku, provadíme elektroinstalace, hromosvody, revize.

Čechyňská 319/46, Rousínov

Damarus, s.r.o.

Výroba ohýbaného kaleného skla

Srbska 53, Brno

KOMINEX CZ, s.r.o.

Montáž a stavba nerezových a stavebicových komínů.Také frézování a vložkování komínů.

Sochorova 591, Vyškov

Martin Vašíček, truhlář

Zakázková výroba rustikálního nábytku.Vše z masivu-modřín.

Bohdalice 69, Pavlovice

Kámen Dekor, s.r.o.

Kompletní zpracování kamene.Kuchyňské desky,parapety,dlažba,Schodiště a pomníky.

Československé armády 940, Slavkov u Brna

Skácel Pavel-zednictví

Provádím vnitřní i vnější strojní omítky a zateplování fasád.

Přídanky 603, Drnovice

klempířské a pokývačské práce Nemochovský

Provádíme veškeré klempířské a pokrývačské práce, tesařské práce, půdní nástavby, montáž střešních oken vše podle dohody.

Kovářská 10, Rousínov

ZEMNI PRACE 728-070-191 DIRDA VYSKOV (nonstop)

Zemní, výkopové , bourací práce , Terénní úpravy s mechanizací i ručně , Rekonstrukce staveb, zednické a úklidové práce, letni i zimni udrzba prostranstvi , izolace rd - objektu , doprava,material-mechanizace

VYSKOV 662, Vyškov

Agrostis Trávníky, s.r.o.

Odborné poradenství a znalecká činnost v trávnikářství.Půjčování zahradní mechanizace.

Npor. Krále 764/16, Rousínov

Rene Dufek

specializace na obkladačske prace rekonstrukce koupelen a rod.domu,pokladky plovoucich podlah,zednicke prace

podbrezice č86, podbřežice 86

Kotolan Voda-topení-plyn

Projekty arealizace domovních rozvodů.Prodej,montáž,servis a revize plynových zařízení.

Čsl. armády 250, Bučovice

Garden Center Matyáš a spol., v.o.s.

Nabízím automatické zavlažovací systémy, zahradní osvětlení.

Švermova 158/10, Vyškov

František Brehový - truhlářství

Vyrábím schodiště, dveře, okna, vrata, atypický nábytek, kuchyně, firemní interiéry, vybavení prodejních butiků. Provádíme soustružení a frézování na CNC soustruhu a obrábění na pětiosém CNC centru.

Slovanská 19/68, Vyškov

Podlahářské práce-Krhovský Dalibor

Provedení podl. prací v rozsahu:demontáž,vyrovnání podkladu,montáž PVC,koberců,pl.podlahy,vinyl,DTD a pod.Dodávka materiálu.

Souhrady 6, BRNO

Penti prefab, s.r.o.

Nabídka výroby dřevěných příhradových vazníků se styčníkovými deskami s prolisovanými trny. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce - montáž vazníků, krovů, bednění, laťování a opláštění říms. Montujeme střešní okna Velux a Roto.

Osvoboditelů 609/71, Ivanovice na Hané

Vít Kubíček

Dodáváme a montujeme vodu, plyn, topení a kanalizace. Nabízím solární ohřev a tepelné čerpadla. Projektová dokumentace, záruční a pozáruční servis.

Příční 583, Křenovice

Pokrývačství - klempířství Opluštil

Provádím pokrývačské a tesařské práce, izolace střech, montáže střešních oken, vše s dodáním materiálu. Člen Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů.

Rudé armády 653/48, Rousínov

VYNADO - Antonín Dostál

Vyrobíme nábytek, jak do domu či bytu, ale stejně tak dokážeme zpestřit i Vaši zahradu o různé dřevěné stavby a okolí domu obohatit o Vámi navrhnuté doplňky ze dřeva. Vyrábím kuchyně, vestavěné skříně, ložnice, dětské pokoje, kancelářský nábytek.

Žižkova 778/32, Ivanovice

Dlažby KD

Pokládáme a osazujeme kamenné výrobky, dlažby z přírodního kamene, obrub silničních, zahradních a žulových, zámkové dlažby a dalších betonových výrobků. Provádíme zemní práce, parkové úpravy a práce s vibrační deskou a pěchem.

Tržiště 169/6, Vyškov

MIPEMAS, s.r.o.

Hydroizolace a zateplování plochých střech z asfaltových pásů nebo PVC. Izolace nátěrové, tepelné a tlakové. Dále provádíme izolace proti zemní vlhkosti, radonu a proti ropným látkám. Veškeré klempířské a pokrývačské práce - střešní krytiny.

Úlehla 1004, Bučovice

Luboš Žižlavský- LB stolařství

Vyrábíme nábytek na zakázku pro vybavení bytů, rodinných domků i kanceláří např. schodiště, kuchyně, ložnice, obývací stěny, skříně. Výběr z různých druhů dřeva. Zabýváme se vybavením bytů, rodinných domků i kanceláří.

Rousínov 145, Rousínov

Radim Hořínek - obkladačství

Nabídka obkladačských prací.

Zlatá Hora 1236, Slavkov u Brna

Tomáš Večeřa - alarmy, elektroinstalace

Zabýváme se instalacemi zabezpečovacích systémů JABLOTRON, moderními elektroinstalacemi a elektrickým podlahovým vytápěním. Pro veškeré prováděné činnosti vlastníme patřičná oprávnění. Snažíme se o osobní a férový přístup, rádi zdarma provedeme obhlídku a připravíme cenovou kalkulaci.

Habrovany 349, Habrovany

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?