Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla

 

Služby a řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

Marta Vítková

Provozovna Ateliér PASTUŽKA, kreativní a ezoterický ateliér zaměřený na výuku výtvarných technik (kreslení pravou mozkovou hemisférou - tužka, pas...

Žižkova 12, Vyškov

Dagmar Puškáčová

Nabízím hlídání dětí v rodinném domě na venkově nedaleko Slavkova u Brna. Pohlídám Vaše děti krátkodobě i dlouhodobě, pravidelně i nepravidelně, i v době nemoci. Možnost výuky angličtiny.

Vážany nad Litavou 265, pošta Slavkov u Brna

Darina Ivancová - šperky

Fotoateliér a šperky z křišťálové pryskyřice. Fotografování na zakázku, portréty, svatby... Ručně vyráběné šperky s vlastními grafickými motivy.

V Sídlišti 1136/3c, Rousínov

Milan Belica BB parket (pobočka Vyškov)

Velkoobchod a maloobchod podlahových krytin,interierových dveří a zárubní.Dále nabízíme wpc rošty,laky,lepidla,podkladové materiály,soklové a ukončovací profily,přípravky pro údržbu a ošetřování podlahových krytin.Veškeré služby nabízíme vč. odborné montáže.

Palánek 476, Vyškov

Truhlářství Spáčil

Výroba dřevěných hraček a stavebnic pro děti, výrobce Polikarpovy stavebnice. Zakázková výroba kvalitního nábytku. Vybavení knihoven, studoven, úřadů, tělocvičen,mateřských škol.

Školní 254, Křenovice

Rabako trade s.r.o.

Firma RABAKO TRADE s.r.o. se zabývá prodejem dřevěných a laminátových podlah, koberců, PVC a ostatních podlahových krytin. Zajišťuje také souvisej...

Nádražní 20, Vyškov

AVOS VYŠKOV měřící a regulační technika, s.r.o.

Naše firma nabízí komplexní program pro řešení způsobu výroby a dodávky tepla, včetně jeho měření, regulace a propracovaného dispečerského systému řízení. Zajišťuje a provádí dodávku, montáž a rekonstrukce všech typů technologií v oblasti CZT a TZB.

Drnovská 51/2, Vyškov

Sklenářství Limpido

Standartní sklenářské služby - Zasklívací systémy lodžií balkónů - Montáže nerezového zábradlí INTERIÉROVÉ I EXTRIÉROVÉ - Kompletní dodávky interiérového skla

Nádražní 4/3, Vyškov - OD Kojál

JKcentrum Jiří Jirka

Autodíly, Motoshop.Pneuservis.Servis, Svařování plastů Eshop.

Nádražní 822, Bučovice

Petr Hušek - hodinový manžel

Kompletní servis pro byt, dům a zahradu. Nevíte si rady? - Od toho jsem tady!

Rychtářov 162, Vyškov

Milan Belica BB parket

Nabízíme montáž a prodej podlahových krytin /laminátové,dřevěné a vinylové podlahy,PVC,marmoleum atd./ Montáž a prodej dveří vč. obložkových ...

Sadová 236/3, Vyškov-Brňany

Jan Sekanina

Sommelierské služby, řízené degustace, prodej vín, poradenství.

Královopolské Vážany 130, Rousínov

Ing. David Dengler

Nabízíme projektovou činnost ve stavebnictví včetně statických výpočtů. Provádíme technický dozor, kontroly rozpočtů a prohlídky bytů a domů při koupi nebo rekonstrukci. Poskytujeme rady a informace pro stavební laiky zdarma.

Nádražní 22, Vyškov

Střechy - Michal Kupka

Nabízím kompletní dodávku střech a klempířských prvků ze všech materiálů. Řezivo, střešní latě, krytina (i plechová), folie, výměna krovů, střešní doplňky, žlaby, svody, parapety, úžlabí, nároží, závětrné lišty, lemování. Vše pro Vaši střechu.

Pustiměř 226, Pustiměř

realizace zahrady - Šíbl

Provádíme realizace a údržbu zahrad, výsev trávníků, kobercový trávník, živé ploty, výsadba veřejné zeleně, ochrana rostlin, závlahové systémy, sadové a terénní úpravy. Výsadba vzrostlých stromů, odplevelování. Avia sklopka písky, sutě štěrky. Úklid sněhu, sněhová fréza.

Krásensko 155, Krásensko

Vladimír Zbořil - pokrývačství, tesařství

Pokrývačství - tesařství. Střešní konstrukce, pergoly, přelaťování a pokrytí střech, pálená, betonová, plechová i plastová krytina, polykarbonát.

Pustiměřské Prusy 76, Pustiměř

BBparket Milan Belica

Montáž a prodej podlahových krytin / lamino,dřevo,vinyl,PVC,markoleum /.Výroba kuchyňských linek a nábytku na zakázku.Obklady schodů laminátem i dřevem,obklady koupelen exotickými dřevinami.Montáž venkovních roštů.

Sadová 236/3, Vyškov

Ing. Petr Hasala - Specialweb

Kvalitní a profesionální webdesign. Tvorba www stránek - eshopy, redakční systémy, SEO optimalizace pro vyhledávače, virtuální 3D prohlídky, grafika - vizitky, loga, bannery, letáky, produktová fotografie. Vystupte s námi z řady ...

Úlehla 1036, Bučovice

pokládka dlažby Šíbl Jan

Specializujeme se na exteriérové úpravy zejména okolí rodinných domů. Provádíme pokládku exterierové dlažby, zámkové dlažby, žulových kostek, nášlapy, zatravňovací dílce, obrubníků, zemní práce, ploty drátěné, ploty dřevěné, živé ploty.

Krásensko 155, Krásensko

Martin Šulc

Zemni prace a demolični prace. Nabízím zemní a výkopové práce se strojem rypadlo - nakladač JCB 3CX. Kvalitní práce, spolehlivost.

Tučapy 158

Green Hill Parket

Návrh, realizace, poradenství, servis Naše firma Greenhill Parket vstupuje na trh s nabídkou komplexních služeb v oblasti prodeje a pokládky mnoha druhů podlahových krytin. Zastupujeme slovenského výrobce dřevěných podlah a spolupracujeme rovněž s významnými dodavateli dalších podlahových krytin a podlahářské chemie.

Komenského 18/9, Vyškov

Kadeřnictví Bučovice

Kadeřnické služby

Náměstí svobody 930, Bučovice

DDD služby ČR - dezinfekce, dezinsekce, deratizace. (pobočka Vyškov)

DDD služby - dezinfekce, dezinsekce, deratizace. Hubení potkanů, myší, štěnic, švábů, rusů, blech a dalšího hmyzu, hlodavců, roztočů, plísní a virů. Ceny od 1.500,- Kč za výjezd + zásah.

Vyškov

Václav Krkoška

Provádím veškeré sádrokartonářské práce a montáž minerálních podhledů.designové doplňky

Nemojany 88, Nemojany

Pavel Nespurek

Elektroinstalace,revize,hromosvody,montaže satelitní techniky

Cechynska 46, Rousinov

Jakub Trebula

Stavební firma Jakub Trebula Provádíme veškeré stavební práce, stavby rodinných domů na klíč, realizace a opravy fasád včetně zateplování, pokr...

Komořany 208, Komořany 208

Zednické práce Hradský

Provádění veškerých zednických a obkladačský prací. Realizace zateplování fasád, rekonstrukcí bytových jednotek, domů...

64, Rašovice - Rašovice

Iveta Šimůnková

Masérské, rekondiční a regenerační služby. Uvolnění těžkých zatvrdlin bambusovou hůlkou dle st.asijských bojovníků. Neinvazivní bezbolestné ničení tukových buněk v kritických oblastech (stehna,zadek) pomoci bambusu. Moznost zakoupení dárkových kupónů: Masáž celého těla=500,-Kč Masáž zad a šíje =300,-Kč

Palánek 417, Vyškov

stavební -zednické obkladačské a sádrokartonářské práce

provádíme veškeré zednické práce obklady dlažby sádrokartony zateplování domů pokládka plovoucích podlah

Habrovany 274, Rousínov

Ing. Konkol - Potřeby pro zahradu, chovatele a rybáře.

Potřeby pro zahradu - jarní přísada, semena, prodej květin, substrátů, ochrana rostlin, květináče, hnojiva - potřeby pro mazlíčky, krmení pro psy, drůbež a králiky - rybářské potřeby.

Osvoboditelů 522/22, Ivanovice na Hané

DDD služby ČR - dezinfekce, dezinsekce, deratizace. (pobočka Slavkov u Brna)

DDD služby - dezinfekce, dezinsekce, deratizace. Hubení potkanů, myší, štěnic, švábů, rusů, blech a dalšího hmyzu, hlodavců, roztočů, plísní a virů. Ceny od 1.500,- Kč za výjezd + zásah.

Slavkov u Brna

LUKAUDIO

OZVUČENÍ A OSVĚTLENÍ: ‣ koncertů ‣ tanečních zábav ‣ plesů ‣ firemních večírků ‣ rodinných oslav ‣ karaoke party a dalších

Heršpice 122, Heršpice

DDD služby ČR - dezinfekce, dezinsekce, deratizace. (pobočka Rousínov)

DDD služby - dezinfekce, dezinsekce, deratizace. Hubení potkanů, myší, štěnic, švábů, rusů, blech a dalšího hmyzu, hlodavců, roztočů, plísní a virů. Ceny od 1.500,- Kč za výjezd + zásah.

Rousínov

DDD služby ČR - dezinfekce, dezinsekce, deratizace. (pobočka Bučovice)

DDD služby - dezinfekce, dezinsekce, deratizace. Hubení potkanů, myší, štěnic, švábů, rusů, blech a dalšího hmyzu, hlodavců, roztočů, plísní a virů. Ceny od 1.500,- Kč za výjezd + zásah.

Bučovice

Klempířství a vzduchotechnika BUCHTA

Naše firma se zabývá výrobou a montáží vzduchotechniky. Dále montáží klimatizací, veškeré klempířské a stavební práce.

Luleč 78, Luleč

Zdeněk Horák CREATIVEX

Děláme kvalitní a hezké webové stránky, navrhujeme moderní reklamní grafiku, loga, firemní tiskoviny a vizitky. Zpracováváme také 3D grafiku, ať jde o návrhy produktů, nebo vizualizace staveb.

Nám. Vítězství 143, Bučovice

Planitia.cz

Relamní a kominukační agentura. Služby v oblasti: tisk, reklama, grafický design, dětský design, internetové stránky a řešení, aplikace, webdesign, SEO, PPC reklama, corporate identity a jiné reklamní služby nejen ve Vyškově.

Masarykovo náměstí 21, Vyškov

Voda, topení, plyn, instalatérské a topenářské práce

Naše firma nabízí prvotřídní instalatérské a topenářské práce. Jsme na trhu již dvanáctým rokem a máme tudíž nepřeberné množství zkušeností. Vždy jsme si zakládali na kvalitně odvedené práci za nejlepší ceny. Používáme jen vybrané kvalitní dodavatele, díky čemuž nabízíme špičkové produkty.

Žleb 257, Kotvrdovice

IzoServis - izolace, sanace, podřezání vlhkého zdiva. (pobočka Vyškov)

Podřezávání - podbourávání domů, chemická injektáž budov, sanace mokrého zdiva, odvlhčení, vysoušení zdiva, izolace vodorovných střech, zateplování domů, hydroizolace a další stavební práce.

Vyškov

Kadeřnictví Jaroslava Kosová

Provozuji dámské,pánské a dětské kadeřnické služby.

Masarykovo náměstí 8, Vyškov

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?